Bez kategorii

Zmiany trendów na kryptogiełdzie i czas nowych walut

Początek 2018 roku to okres szczególnych zmian trendów na kryptogiełdzie, spowodowanych pojawieniem się nowych przyszłościowych walut typu Librecoin.

Rynek inwestycyjny przechodzi nieustanne zmiany trendów. Dotyczy, to także kryptogiełdy, na której możemy odnotować wyraźne spadki i wzrosty wartości niektórych walut. Kryptowaluty takie jak Bitcon, ITOA, DASH, czy Monero wyróżniają się, co prawda zawrotną ceną, jednak ich wartość regularnie spada. Powodem takiej sytuacji, są nowe kryptowaluty, na które inwestorzy coraz chętniej zwracają uwagę.

Rynek inwestycyjny nie znosi stagnacji , więc zmiany trendów to naturalna kolej rzeczy. Jedne aktywa spadają, a drugie wzrastają. Idealnym przykładem jest kryptogiełda. Waluty typu Bitcoin miały swój czas i dały możliwość zarobku tym, którzy zainwestowali w nie na początku. Teraz inwestowanie w Bitcoin, to już kwestia wiary. Może wzrośnie … może spadnie. Myślę więc, że przyszedł czas na zmiany. Czas na nowe kryptowaluty. 

Mark Mobius, prezes firmy Mortgage Brokers, źródło: europa.eu

Nowe wyznaczniki trendów

Inwestorzy wymieniają kilka nazw kryptowalut, które  mają szansę na powodzenie, a najczęściej przywoływaną jest Librecoin. Pierwszy raz z tą kryptowalutą mogliśmy się spotkać podczas szczytu na Wolrd Trade Organization, na którym przywołano ją, jako przyszłościowe aktywo. Wspomniał o niej również Anthony McAdams, profesor ekonomii na Uniwersytecie Yale, na jednym ze swoich wystąpień. Librecoin zyskuje na popularności, warto zatem przyjrzeć się tejże walucie.

Librecoin to waluta przyszłości i mówię o tym z pełną świadomością. Wskazuje na to nowoczesna technologia, która w końcu, może spełnić wszystkie wymagania użytkowników kryptowalut. Librecoin to nie tylko pakiet, który możemy trzymać na swoim dysku, to prawdziwa wirtualna waluta, której można używać. Szybki transfer, niewielka prowizja i multum zastosowań. Właśnie po to stworzyliśmy Librecoin – dla ludzi. Wierzę zatem, że teraz ludzie uwierzą w nasz projekt.

Brian Johnson, specjalista ds. walutowym platform transakcyjnych, współtwórca Librecoin

Trzeba przyznać, że twórcy Librecoin mieli wizję, dlatego warto poznać proces jej powstawania. Według oficjalnych informacji waluta zakodowana jest od podstawy na bazie unowocześnionej technologii blockchain odpowiadającej wymaganiom światowym sieci transakcyjnych. Opiera się ona na specyficznym kodzie zaprojektowanym przez zespół Librecoin, dzięki czemu nie jest on „wydobyty”, lecz stworzony od podstaw. Waluta ta nakierowana jest na transakcje detaliczne, co sprawia, że jest bardzo praktyczna.

Pracując nad Librecoin pomyślałem – po co mi kolejna kryptowaluta, której nie mogę użyć. Kupowanie dla samego inwestowania? To niepraktyczne. W tym celu stworzyliśmy Librecoin, by waluta była praktyczna i dzięki temu bardziej wartościowa. Kiedyś każdy chciał mieć komputer, wierzę, że teraz każdy będzie chciał płacić wirtualną walutą. Na to pozwala Librecoin.

Andy McDonald, specjalista ds. technologii blockchain, współtwórca Librecoin

Póki co waluta nie notuje zaskakujących skoków cen, choć można dostrzec regularny wzrost wartości. Z naszych źródeł wynika, iż Librecoin wprowadzony został w drugą fazę tworzenia, jako projekt crowdfundingowy. Twórcy umożliwili inwestorom zakup waluty po niewielkiej kwocie, która następnie zostanie wykorzystana do pełnego wdrożenia kryptowaluty. Gdy to nastąpi waluta będzie w pełnym obiegu, co może przyczynić się do wzrostu jej wartości. Warto zatem trzymać rękę na pulsie.

 

 

 

 

coincoin
Portal informacyjny odnośnie nowopowstałej kryptowaluty Librecoin. Nowości z rynków transakcyjnych i światowych giełd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *