News

Spotkanie na szczycie World Trade Organization i przyszłość Librecoin

Podczas ostatniego spotkania przedstawicieli Światowej Organizacji Handlu, podjęty został temat przyszłości nowych aktyw inwestycyjnych. Wśród prezentowanych produktów znalazła się również kryptowaluta Librecoin.

Zjazd liderów

Na początku stycznia w Genewie, odbył się zjazd liderów World Trade Organization. Podczas spotkania omówiono tematy związane m.in. z warunkami rozwoju międzynarodowego rolnictwa, problemów gospodarczych krajów trzeciego świata, wpływu rynku forex na sytuację państw europejskich oraz przyszłości nowych kryptowalut.

Rynek inwestycyjny jest elementem wymagającym nieustannej analizy i obserwacji. Bacznie przyglądamy się zmianą, jakie zachodzą na rynku oraz wprowadzanym aktywom. Przyznam, że z uwagą śledzimy rozwój kryptowalut, które okazują się przyszłościową inwestycją. Nowe waluty z powodzeniem wypychają starsze wersje kryptowalu i zdobywają coraz większe uznanie inwestorów. Myślę że czas pierwotnych wirtualnych pieniędzy powoli dobiega końca.

Jack Moods, członek WTO. Źródło: https://www.investing.com/

Kryptowaluty okazały się jednym z głównych tematów podejmowanych w czasie spotkania. Członkowie Światowej Organizacji Handlu omówili przyszłość zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych wirtualnych monet.

Rynek inwestycyjny permanentnie się rozwija i wprowadza nowe rodzaje aktyw. W chwili obecnej nasze oczy zwrócone są ku wirtualnej walucie, która może okazać świetną inwestycją. Analizując rynek kryptowalut zgodnie twierdzimy, iż nieustannie on ewoluuje, dzięki wirtualnym monetom spełniającym standardy współczesnych transakcji online. Mają one szansę zastąpić obecnie popularne tuzy, takie jak Bitcoin, ITOA, DASH, czy Monero. W związku z tym z zainteresowaniem śledzimy rozwój nowych walut typu Etherum, Ripple czy Librecoin, które z czasem mogą okazać się przyszłością kryptogiełdy.

Antonio Dizaz, przedstawiciel Organisation Mondiale Du Commerce. Źródło: www.etoro.com

Po oficjalnym spotkaniu członków World Trade Organization odbyła się debata publiczna na temat przyszłości aktyw inwestycyjnych. Wśród zaproszonych mówców byli przedstawicieli korporacji, przedsiębiorstw, domów maklerskich i firm. Wśród nich był również David Mctravis, specjalista ds. finansów oraz prezes Librecoin. Miał on okazję wstąpić publicznie i podzielić się swoimi obserwacjami.

Tworząc Librecoin nie myśleliśmy o stworzeniu wyłącznie aktywa inwestycyjnego. Pragnęliśmy stworzyć coś, co ułatwi życie każdego z nas. Wyjść naprzeciw ludziom i spełnić ich oczekiwania. Wiele krytpowalut to doskonała inwestycja, która niestety nie ma przełożenia na życie codzienne. Nie spełniają one współczesnych standardów, przez co nie można ich wykorzystywać, jako realnego płatnika. Bazując na wieloletnim doświadczeniu stworzyliśmy walutę, która spełnia wymagania klientów i w niedalekiej przyszłości, może posłużyć, jako realny płatnik. Tworząc Librecoin nie myśleliśmy wyłącznie o zysku, ale również o ludziach. Dzięki temu teraz to ludzie myślą o nas. Z tego miejsca pragnę podziękować każdemu naszemu inwestorowi.

David Mctravis, prezes Librecoin. Źródło: www.investingmediasolutions.com/

Dalsza przyszłość nowych kryptowalut i Librecoin

Wystąpienie Davida Mctravis poruszyło uczestników debaty i było się zachętą, do dalszej dyskusji na temat przyszłości kryptowalut.

Spotkanie rozpoczęło się 12 stycznia i trwało przez kolejne trzy dni. Temat kryptowaluty okazał się na tyle przejmujący, iż zdominował lwią część zebrania. Jakie będą tego efekty, to czas pokaże. Warto jednak podkreślić, iż specjaliście z Światowej Organizacji Handlu dostrzegli potencjał nowych kryptowalut w tym Librecoin. Miejmy nadzieję, że jej twórcy dobrze wykorzystają wzrastające zainteresowanie produktu.

coincoin
Portal informacyjny odnośnie nowopowstałej kryptowaluty Librecoin. Nowości z rynków transakcyjnych i światowych giełd.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *